Vtipné vintage vianočné košele

Slávnostné nápady pre tričká na tohtoročné Vianoce

Keďže sa vianočné piesne, dekorácie a prehliadky začínajú rozsviecuvať a ozdobia domy, ulice, nákupné strediská a ďalšie miesta na celom svete, viete, že práve v tomto ročnom období sú slávnostné tričká opäť módne.

Nezáleží na tom, či sú tieto košele určené na kancelárske vianočné večierky alebo ako darčeky pre vaše rodiny a priateľov, pretože existuje niekoľko skvelých nápadov na dizajn, ktoré môžete zvážiť.  Tieto tričká sú ideálne na to, aby ste sa cítili slávnostné počas sviatkov.

Klasické slávnostné košele 

Ľudia vždy milujú vtipné vianočné košele, ale sú chvíle, keď to nie je naozaj najlepšia atmosféra alebo miesto pre humor.  V takom prípade sa vždy môžete uspokojiť s klasickým dizajnom vašich vianočných košieľ.  Tieto klasické slávnostné košele môžu obsahovať iba jednoduché frázy, ako napríklad „Užite si veselé Vianoce„.

Vianočné košele
Vianočné košele „All I Got For Christmas Was This T-shirt“

Okrem samotnej frázy môže košeľa obsahovať aj iné motívy, ako napríklad Sväté motívy. S týmito klasickými slávnostnými košeľami viete, že nikdy nestratíte. 

Svetlá vášho života Košele 

Ak hľadáte vianočné tričká pre celú rodinu, potrebujete roztomilosť a dodanie.  Pre tieto košele sa môžete inšpirovať domovými alebo stromovými svetlami a urobiť zo svojej rodiny svetlá vášho života.

Video: Ako navrhnúť vianočné tričká pre vašich priateľov a rodinu

Každá žiarovka môže reprezentovať člena vašej rodiny.  Táto košeľa je ideálna pre rodinné vianočné večierky a iné rodinné oslavy počas prázdnin. 

Vtipné vintage vianočné košele 

Ako už bolo spomenuté vyššie, existujú situácie, keď jednoducho chcete uvoľniť svoju zábavnú stránku a vtipný pruh.  Vždy je skvelý nápad sa zabaviť keď sa vydáte na tie vianočné večierky.  Vaše vtipné vianočné košele im môžu priniesť aj pocit vintage, aby sa humor stal jemnejším bez toho, aby bol urážlivý.  Akonáhle dostanú tieto košele od vás, vaši priatelia a spolupracovníci sa určite rozosmejú.

Koketné košele 

Vianočné obdobie má tendenciu byť chladné a ak ešte stále nemáte partnera prečo by ste nepoužili tričká na upútanie záujmu a pozornosti niekoho, kto by tiež mohol hľadať partnera, ako ste vy.  Vaše košele môžu mať z dôvodu chladného počasia niekoľko fráz, ktoré požadujú pritúlenie. Tieto tričká sú však aj dobrým nápadom pre páry.  Nebolo by vzrušujúce byť viac lákavým pre oči vášho partnera pri nosení týchto koketných košieľ?

Košele na privítanie nového dieťaťa 

Vianoce sú nádherné obdobie roka.  Ak ste v tejto sezóne privítali úplne nového člena rodiny, prečo nenavrhnúť nejaké košele, ktoré si pripomínajú tento mimoriadny okamih? Starí rodičia určite budú mať na sebe tieto tričká. 

Santa Claus košele 

Posledné, ale v neposlednom rade, všetky nápady pre vianočné tričká sú práve tie košele s motívom Santa Claus. Na ostatok,Vianoce sú obdobím, keď veríte, že je Santa Claus skutočný a že vám dá dary.  Nezáleží na tom, či ste už dospelí, pretože vám nikto nezabráni, aby ste si na košeľu dali Santa Clausovu tvár.

Príspevky z rovnakej kategórie:

    Nenašli sa žiadne