Topánky pri online nakupovaní

Akosi vybrať správnu veľkosť topánky pri nákupe online?

Aj keď nič nemôže prekonať ten úžasný pocit, keď si obujete nový pár topánok, aby ste si ich mohli osobne vyskúšať, nie je nič tak pohodlné ako nakupovanie topánok online vzhľadom na široký výber značiek a možnosti, z ktorých si môžete vybrať. Ako však určiť správnu veľkosť topánky online?

Sú chvíle, kedy online nakupovanie môže pôsobiť ako lotéria, pokiaľ ide o správnu veľkosť topánky, pretože nie všetky značky majú rovnaké prispôsobenie alebo rovnaké rozmery.
Aby ste pri otváraní škatule s novými topánkami neboli sklamaní, prečítajte si tohto krátkeho sprievodcu, ako vybrať správnu veľkosť topánky pri online nakupovaní.

Nájdite správnu tabuľku veľkosti pre vašu obuv

V závislosti na stránke spoločnosti, z ktorej objednávate, môže mať svoje veľkosti topánok odlišne. Európske, britské a americké veľkosti sú tri najbežnejšie tabuľky veľkostí topánok.
Predtým, ako začnete merať svoje chodidlo, skontrolujte veľkosť obuvi inzerovanej na webe, z ktorého objednávate.

Topánky pri online nakupovaní

Napríklad veľkosť 6 vo Veľkej Británii a Írsku, je v európskych veľkostiach už 39, a je to ekvivalent 8,5 v americkom veľkostnom systéme. Posledná vec, ktorú chcete, je byť príliš nadšený, aby váš balíček dorazil, len aby ste zistili, že topánky sú pre vás príliš veľké.
Ak si nie ste istí, nebojte sa, pretože väčšina webových stránok ponúka príručku veľkosti obuvi, na ktorú je možné naraziť v dolnej časti stránky alebo na každej stránke produktu.

Čo by ste mali vedieť predtým, ako si zmeriate nohu

  1. Meranie chodidiel sa odporúča po celodennej chôdzi. Chôdza mení veľkosť vašich chodidiel. Ak si zmeriate nohy po celodennom chodení, budete vedieť, či vaše topánky zostanú pohodlné i napriek tomu, že sú rozchodené.
  2. Ak plánujete nosiť topánky s ponožkami, ako sú tenisky alebo zimné topánky, musíte si zmerať nohy s ponožkami. Pomôže vám to zabezpečiť, aby ste si vybrali veľkosť topánky online, ktorá vám bude dokonale sedieť.
  3. Merať nohu by ste si mali bosí, iba ak plánujete nosiť topánky na bosých nohách, ako sú lodičky alebo sandále.
  4. Merania veľkosti topánok môže mať rozdiel, ktorý môže byť až 1/8 jedného palca. Pokus o zaokrúhlenie nahor alebo nadol znižuje presnosť merania a je pre vás obťažnejšie nájsť online veľkosť topánky, ktorá vám vyhovuje.
  5. Nohy väčšiny ľudí sú trochu asymetrické, čo znamená, že jedna je často väčšia alebo dlhšia ako druhá. Ak je to váš prípad, nezabudnite si kúpiť topánky pomocou rozmerov väčšej nohy.

Vyskúšajte topánky ihneď

Boli ste schopní nájsť správnu veľkosť obuvi pri nákupe online a topánky boli už doručené v poriadku. Avšak aj keď ste boli dostatočne opatrní na to, aby ste si zmerali veľkosť obuvi, existujú prípady, keď vám topánky, ktoré ste dostali, nemusia sedieť.

Nezabudnite si teda topánky ihneď po príchode vyskúšať. Uschovajte štítky a všetko, aby ste sa ubezpečili, že správne sedia. Ak sa vám nehodia, stačí pár vrátiť a požiadať o inú veľkosť.

Príspevky z rovnakej kategórie:

    Nenašli sa žiadne