Thermana Lasko

Zažite luxusný pobyt v hoteli Thermana Laško

Komplex nájdete v nedotknutom prírodnom prostredí pozdĺž rieky Savinja so sviežimi kopcami v pozadí.

Nad hotelom sa týči majestátny vrch Hum, nazývaný aj „Laški Triglav“, z ktorého je malebný výhľad na Laško. Do centra mesta Laško sa dostanete len za 15 minút osviežujúcej prechádzky po navrhnutých turistických chodníkoch tiahnucich sa po oboch stranách rieky Savinja.

Thermana Lasko
Hotel Thermana Laško a rieka Savinja

Miesto na parkovanie  

Hoteloví hostia môžu bezplatne parkovať na priestranných parkoviskách pri hoteli a tiež v garáži. Tá je platená a nachádza sa v areáli hotela. 

Čas ubytovania a odubytovania 

Počas príchodu do hotela budete informovaní, že izby budú k dispozícii po druhej hodine popoludní. Medzitým musíte uvoľniť svoju izbu do 11. hodiny dopoludnia v deň odchodu. 

Kapacita horela

Hotel Thermana Laško ponúka svojim hosťom možnosť vybrať si zo 7 hotelových apartmánov a 181 najmodernejších hotelových izieb.

Hotel Thermana Laško

Čo hotel ponúka

Hotelový komplex ponúka nekonečné možnosti, ako si pod jednou strechou užiť a dopriať si dokonalý relax tela i mysle. 

Vaša cesta sa môže začať v bazéne s termálnou vodou. Tu si môžete vychutnať osviežujúci pohár termálnej vody Laško, ktorá môže revitalizovať a stimulovať vaše telo a zároveň zlepšiť vašu pohodu. 

Pod nádhernou sklenenou kupolou termálneho centra nájdete aj širokú ponuku úžasných vodných relaxácií. K dispozícii je aj wellness centrum, ktoré ponúka zaujímavý výber kúpeľov, masáží a ďalších vysokokvalitných rozmaznávajúcich služieb a relaxačných procedúr. 

Veda Ayurveda Center
Veda Ayurveda Center pokrýva všetky aspekty zdravia

Jednou z nich sú Wellness procedúry s pivom a medom, ktoré poskytujú jedinečný zážitok, ktorý nájdete len v Lasku, a preto sa oplatí ich vyskúšať. 

Ďalší zážitok, ktorý musíte vyskúšať, nájdete v Thermana & Veda Ayurveda Centre Laško. Nájdete tu tím indických odborníkov, ktorí vám pomôžu detoxikovať vaše telo a výrazne vám priblížia všetku východnú múdrosť, ktorá podporuje dobré zdravie. 

Váš žalúdok zaručene poteší aj ponuka hotelovej kuchyne. Vaše chuťové poháriky si budú môcť vychutnať ich gurmánske špeciality v hoteli alebo À la carte. Môžete si tiež vychutnať príjemné prostredie kaviarne so širokou ponukou všetkých druhov dezertov a nápojov. K dispozícii je aj pestrý zábavný program, ktorý môže vašu dovolenku posunúť na úplne novú úroveň. 

Tu sú ponuky, ktoré môžete vyskúšať a nájsť v tomto výnimočnom hoteli:

  • Reštaurácie a Kaviarne
  • Kongresové centrum
  • Fitness centrum
  • Sauna centrum
  • Termálne centrum so sklenenou kupolou
  • Hala s termálnou pitnou vodou
  • Thermana & Veda Ayurveda centrum
  • Wellness Spa centrum

Príspevky z rovnakej kategórie:

    Nenašli sa žiadne